Select Language:

Proje Taşımacılığı

proje-tasimacilik

ERDEMELLER Yurt içi ve Uluslararası Ağır Lowbet Nakliye

Çalıştığımız ülkeler Kıbrıs ,Irak,İran,Gürcistan,Azerbaycan,Ukranya Ülkelerine Türkiye’den İhracat veya Transit teminatlı yüklerin UND GLOBAL teminatımız ile Proje taşıma konusunda uzman dinamik kadrosu ile gerçekleştirdiği “kapıdan-kapıya teslim” projeleri ile günümüz proje  multi modal taşımacılığı şirketleri arasında önemli bir yere sahiptir. Proje yüklerinizi Uluslararası veya Yurt içi taşıma işlerini sağlayabilmektedir..

Firmamız, büyük projelerde deniz, kara  bağlantılı olarak nakliye ve lojistik hizmetleri sunmaktadır. Proje dahilinde ihtiyaç duyulduğu taktirde vagon ve tren istasyonları T.C.D.D den temin etme yolu ile hizmetlerin daha iyi yürütülmesi yoluna gidilmektedir. Müşterilerimize projelerinin taşınmasında  “DOOR TO DOOR” ( Boruların özel ekipmanlar ile deniz ve kara araçlarına yüklenmesi, taşınması, boşaltılması ve istiflenmesi anlayışı ile taahhüt etmekte ve gerçekleştirmekteyiz.

ERDEMELLER Lojistik, kara, deniz, hava  ve demir yolları ile gerçekleştirdiği ağır nakliye taşımalarında,  lashing, vinç kiralama, yol analizi, eskort, depolama hizmetleri sağlayarak multimodal taşımalarını gerçekleştirmektedir.
Özel ekipman ve ( Low Bed ) araçlar ile ağır yük taşımacılığı yada yol analizi ve mühendislik çalışmalarını yaparak Gabari dışı taşımaları gerçekleştirmektedir.

ERDEMELLER Global  Lojistik, özmal araç parkında bulunan; semi treyler,jumbo,midilli araçlarla geleneksel taşımaları yaparken Lowbed ,lowloder, teleskopik Lowbed, özel yat taşıyıcı,özel boru ve sac taşıyıcı ve international konteyner taşıyıcı filosuyla endüstri sektörünün yüklerini sınır tanımaksızın organize etmekte ve taşımaktadır.

ERDEMELLER LOJİSTİK olarak İstanbul ve Mersin bürolarından , siz değerli müşterilerimize Lowbed Nakliyat hizmetini tecrübeli, profesyonel ekibimizle kalite anlayışı ile vermekteyiz. C2 Yetki belgemiz ve UND (global teminatımız )ile Transit ve İhracat yüklerinizi Türkiye’den Kıbrıs’a Ağır yük lobet nakliye taşımacılık.. Gabari taşıma ’ da yüklerin tonajlarına, ağırlıklarına, ne yöntemle ulaştırılacağına yönelik çalışmalar ve detaylı planlamalar ar-ge çalışmaları yapılır. Konteyner ve normal Tır’la sevkiyat mümkün olmadığı yüklerin taşınması için özel ekipmanlar gerekir. Hem ekipmanların seçilmesi hem de taşımayı gerçekleştirecek olan kişilerin uzman olması gabari taşıma hizmetinin vazgeçilmez unsurudur. Taşımanın başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için ağır yük taşımacılığı yapan profesyonel nakliye firmaları tarafından yapılmalıdır.Kıbrıs Lowbed Nakliyat standart taşıma yöntemleri ve kargolama ile taşınması mümkün olmayan ağır yüklerin, özel araçlar ve uzman ekip ile taşınmasıdır.
Firmamızdan Kıbrıs Lowbed Nakliyat hizmetini almak için iletişime geçiniz.


facebook/erdemlojistik
youtube/erdemeller
twitter.com/erdemeller
facebook/erdemlojistik