Select Language:

Frigolu Taşımacılık

Erdemeller Global Lojistik şirketi; İstanbul ve Mersin bürolarından Türkiye’nin her iline Şehirler arası frigo taşımacılık ve Uluslararası Kıbrıs ve Irak ülkelerine komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti ile frigofirik soğutuculu araçları ile sizlere Türkiye’nin her İlinden Kıbrıs ve Irak’a Frigo nakliye hizmeti sunmakta;C2 yetki belgemiz ve Und teminatımız ile ihracat ve transit yüklerinizi sorunsuz nakliyesini yapmaktayız.Liman,Antrepo,Havaalanı,Serbest bölgelere nakliye hizmeti ile yüklerinize uygun araçlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Frigofirik soğutma özelliği olan, soğutucu anlamına gelir. Frigofirik kasalı araçlarımız sayesinde, dondurulmuş olarak veya sabit belirli bir sıcaklıkta taşınması gereken ürünlerinizi tazeliğini ve özelliğini bozmadan taşıyoruz. Donuk ürünler, soğuk ürünler, ilaç ve kimyasallar başta olmak üzere belirli sıcaklıkta taşınması gereken ürünleri uygun şartlarda taşıyoruz.

Frigofirik ya da Frigolu Taşımacılık yapmak için özel yalıtımlı ve soğutma özelliği olan kamyonetlere ihtiyaç vardır.

Türkiye – Irak ve Türkiye – Kıbrıs arası soğuk zincir dağıtım taleplerine ekspres çözümler üretebilecek altyapımızı oluşturduk. Erdemeller Uluslar Arası Lojistik, Yurt içi, Irak ve Kıbrıs ülkelerine frigolu taşıma araçları ile +25 ˚C ile -18 ˚C arasında taşınması gereken tüm ürünleri güvenli ve hızlı bir şekilde adreslerine ulaştırmaktadır. Isı kontrolü gerektiren sebze-meyve, donmuş ve soğutulmuş gıda, ilaç, medikal,süt ve süt gibi ürünlerinizi son model frigolu araçlarımızla taşıyarak sağlığınızı da ön planda tutmaktayız.

Türkiye’den Irak ve Kıbrıs’a ve yurt içinde frigolu taşımacılık ihtiyaçlarınız için hızlı ve güvenli çözümler sunuyoruz. Lütfen detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.


facebook/erdemlojistik
youtube/erdemeller
twitter.com/erdemeller
facebook/erdemlojistik